Смешко про те, чому у Фінляндії "Лінія Маннергейма", а в Україні – "стіна Яценюка"
- ips2019president
- Mar 19, 2019
- 1 min read

Кандидат у Президенти України Ігор Смешко зазначив, що економіка, армія, політико-дипломатичні, інформаційні і культурні складові сильно пов’язані між собою.
18 березня в ефірі програми "Епіцентр української політики" на телеканалі NewsOne перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат в Президенти України Ігор Смешко відповів на запитання: "Чому у Фінляндії "Лінія Маннергейма", а в Україні – "стіна Яценюка":
– Коли у свій час представники фінського парламенту запропонували фельдмаршалу Карлу Маннергейму створити міцну фінську армію, то він звернувся до парламенту зі словами: "Перед тим, як ви будете давати мені великий бюджет на створення фінської армії ви повинні створити умови життя в Фінляндії, за які варто було б вмирати". Тобто, економіка, армія, політико-дипломатичні, інформаційні і культурні складові – це все взаємопов’язані процеси.
Українці 300 років не мали державності на частині своєї території. Хто був опонентом гетьмана Павла Скоропадського? Був Петлюра і Винниченко. Останній взагалі говорив: "Україна або соціалістична або ніяка". А Скоропадський виступав за демократію, за міцного власника, за середній клас. Він мріяв, щоб вся Україна була покрита фільварками, прекрасними фермерами. Скоропадський був у захваті від фермерів після того, як заночував у одному із фільварків. Він побачив наслідки реформ, коли українцям дали землю і дали можливість працювати. До цього він нічого подібного не бачив. В Україні просто необхідно створити умови і все вийде.
Comentarios