Смешко про те, на кого ставлять США на виборах Президента України
- ips2019president
- Mar 25, 2019
- 2 min read

Кандидат у Президенти України Ігор Смешко зазначив, що його виборці чекали людину, яка буде не просто критикувати, а запропонує план зміни політичної системи.
23 березня в ефірі програми "ГОРДОН" на телеканалі "112 Україна" перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат у Президенти України Ігор Смешко відповів на запитання "На кого на президентських виборах в Україні ставить Росія, а на кого ставлять США?":
– Мені важко дати відповідь на це запитання. Я не хотів би це коментувати напередодні голосування, бо вийде, що я розставляю маркери. Сподіваюся, що більша частина українців зможуть критично оцінити ситуацію.
Мені часто закидають, що я технічний кандидат. Технічний кандидат у кого забирає голоси? Мої виборці – це, в першу чергу, 30% українців, які взагалі не хотіли голосувати. Мої виборці чекали людину, яка буде не просто критикувати, а запропонує план зміни системи.
Мені здається, що на сьогоднішній день США взагалі нікого не підтримують. У чинного президента США Україна – це другорядне питання. Взагалі думка, що Захід на когось ставить – це дуже велике перебільшення. Це Західні посольства, які були в Україні, дивились по ситуації і часом з кимось співпрацювали. Я часто говорив у вічі представникам бюрократичного апарату цих Західних посольств: "Ваша біда в тому, що ви не мали жодної стратегії і концепції щодо того, як допомогти нам будувати демократію. Більшість часу ви працювали не з патріотичними професіоналами, а з посадами. Будь-хто приходив на посаду, а вам було досить того, що він змінював риторику. Ви мало бачили тих, хто був у "Партії регіонів", а потім перейшов у "Нашу Україну". Погляньте тільки на чинного Президента Петра Порошенка, скільки партій він змінив?".
На Заході одна зміна політичної партії – це фактично кінець політичної кар’єри. Я не втомлюся говорити: поки в українській політичній системі не з’явиться хоча б дві політичні партії, засновані на ідеології демократії, ми будемо ходити по колу. Політики будуть переходити з партії в партію.
Я дуже прошу виборців: зверніть увагу, перша ознака, яка свідчить, що політику не можна довіряти – він, хоча б раз, поміняв партію. Якщо він змінив дві чи три партії – будьте обережні. Це "професійний" політик, який вже завів нас у безодню. Звертайте увагу на тих, хто ніколи не був в політиці, але є позапартійним професіоналом.
Yorumlar