Смешко про приватну власність та рейдерство в Україні
- ips2019president
- Mar 19, 2019
- 2 min read

Приватна власність – це основа економічної безпеки конкретної людини, сказав кандидат у Президенти України Ігор Смешко.
18 березня в ефірі програми "Епіцентр української політики" на телеканалі NewsOne перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат в Президенти України Ігор Смешко висловив свою думку про приватну власність та рейдерство в Україні:
– Приватна власність – це основа економічної безпеки конкретної людини. Якщо у людини є своя хата, своя машина, певні заощадження, кусок землі, і він може передати це своїм дітям, то це не зробить їх автоматично щасливими, але це дасть їм можливість культурно розвиватися. Тому, що раб мріє не про свободу, а про своїх рабів. У нас це все було зруйновано, потрібно відновлювати.
Президент як гарант Конституції повинен реально зупинити рейдерство. Він повинен запровадити реальні механізми антимонопольного законодавства, бо ця власність повинна мати здоровий глузд, а не створювати олігархів, які контролюють пів країни.
Якщо в країні немає приватної власності і захисту середнього класу, то забутьте про демократію. Маленький приклад: як міг Президент пропустити те, що почала влада екс-президента Януковича, а чинний Мін'юст завершив? БТІ (Бюро технічної інвентаризації) давало колись довідки про вашу нерухомість. БТІ – це державний орган. Зараз ці функції переклали на приватні фірми. Будь-яка фірма, яка має ліцензію Мін'юсту, може написати будь-яку довідку. Рейдер через хабар Мін'юсту може взяти цю довідку і виставити вам реєстр, що це вже не ваша власність. І вам через суд потрібно буде доводити, що це ваша власність. Я не розумію, як президентська вертикаль таке допустила. Чому Кабміну дозволили створити умови для тотальної корупції і рейдерського захоплення? Захист приватної власності і її недоторканості – це основа існування демократії.
Comments