top of page

Кандидат у Президенти України Смешко знає, як привести Україну в НАТО – адмірал Кабаненко

  • ips2019president
  • Feb 11, 2019
  • 2 min read


У програмі кандидата у Президенти України Ігоря Смешка на перше місце щодо орієнтирів верховного головнокомандувача поставлено головний стандарт НАТО: повагу до вищої цінності нашого війська – життя і гідності військовослужбовця, підкреслив колишній заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України адмірал Ігор Кабаненко.


Кандидат у Президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони України, колишній голова Служби безпеки України, Надзвичайний і Повноважений Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник Ігор Смешко "глибоко розуміє" принципи НАТО. Про це 7 лютого в блозі на сайті видання "День" заявив колишній заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України адмірал Ігор Кабаненко.



У державній політиці щодо інтеграції України в Альянс має бути імплементаційна частина, підкреслив Кабаненко.


"Тобто, кропітка професійна робота по реалізації політики на середньому і нижчому рівнях державного управління. З конкретними показниками ефективності, планами і звітуванням про їхнє виконання перед громадськістю. Без цього, політика, якою б гарною і доцільною вона не була, залишиться лише на папері. Тобто, практичне отримання Україною ПДЧ і вступ до Альянсу лежить переважно в площині багаторівневого професійного, а не лише політичного центру гравітації зусиль влади", – пояснив він.


На думку адмірала, це завдання зможе виконати кандидат у Президенти України Смешко.


"У його програмі на перше місце щодо орієнтирів верховного головнокомандувача поставлено головний стандарт НАТО: повагу до вищої цінності нашого війська – життя і гідності військовослужбовця. Залучення високо досвідчених позапартійних професіоналів до державного управління проходить червоною ниткою крізь всю програму Ігоря Петровича, бо дійсний професіоналізм особистості честолюбний по відношенню до її нації і країни", – зазначив адмірал.


Кабаненко додав, що чомусь в Україні досить часто згадують про статтю 5 Північноатлантичного договору, але "тримають в публічній тіні" статтю 10.


"Саме в ній вказано, що Альянс за одностайною згодою його членів може запросити приєднатися до НАТО будь-яку іншу європейську державу, здатну втілювати у життя принципи НАТО і сприяти безпеці у Північноатлантичному регіоні. Ці принципи наступні: відданість цілям Статуту ООН; рішучість захистити свободу, спільну спадщину своїх народів і їхню цивілізацію, засновану на демократії; свобода особистості і верховенство права; колективна оборона та підтримання миру і безпеки Абсолютно конкретні професійні речі. І гучні гасла тут ні до чого", – резюмував він.


Україна активізувала співпрацю з НАТО у 2014 році на тлі анексії Криму Росією і початку російської агресії на Донбасі. Наприкінці 2014-го Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає відмову України від політики “позаблоковості“. У червні 2017 року парламент підтримав закон, що закріплює намір України вступити в НАТО.


9 березня 2018 року у НАТО повідомили, що визнають за Україною статус країни-аспіранта – кандидата на членство в Альянсі.

7 лютого 2019 року Верховна Рада закріпила в Конституції україни курс на членство України в Євросоюзі та НАТО.

 
 
 

Commentaires


Les commentaires sur ce post ne sont plus acceptés. Contactez le propriétaire pour plus d'informations.
Ігор Смешко. FACE 2 FACE. 29.03.2019 р.
53:20
Ігор СМЕШКО. Звернення до громадян України. 29.03.2019 р.
01:48
Ігор Смешко. "Право на владу". 28.03.2019 р.
Ігор Смешко. "Бацман". 28.03.2019 р.
01:00:27
Марчук: Смешко знает, что делать с госмашиной, которая сейчас неидеально настроена
08:05
Лідери думок України за Ігоря СМЕШКА!
main-foto.png
viber image.jpg

Книга Віктора Смєлова про Ігоря Смешка

bottom of page